ARTISTOMTALE
Settet opp ekstrakonsert med Rammstein i Trondheim
– Aldri før har et metalband solgt like mye billetter i Norge som de tyske pyroheltene, hevder arrangøren av Rammstein-konserten i Trondheim.
Etter å ha solgt ut konserten med de tyske metalheltene 26. juli 2020, og opplevd en kontinuerlig etterspørsel etter flere billetter, er det nå duket for ekstrakonsert i Granåsen 27. juli 2020.
– Vi har virkelig jobbet hardt for å få dette til og det er utrolig at det skjer! Det kommer til å bli en av de største konsertopplevelsene som Norge og Trondheim noen gang har sett. To stadionkonserter etter hverandre, med det største rockebandet og det villeste showet i verden. Fantastisk!, sier Mark Vaughan, ansvarlig arrangør i All Things Live.
Rammstein gjorde sitt inntog på Ullevaal stadion i august 2019 med det Vaughan beskriver som den største sceneproduksjonen Norge noen gang har sett foran 30.000 publikummere.
Til neste sommer er det trøndernes tur til å oppleve mer pyro, magi og flaggermuslignende konfetti. Billettsalget starter fredag 6. desember, melder All Things Live videre. (NTB)

Klare for dobbelt norgeskonsert på Granåsen neste sommer: Rammstein. Foto: Olaf Heine.
-
NYTT OM NAVN4 måneder siden
Ny markedssjef: – Jeg kommer alltid til å være tekniker. Det er rett og slett hobbyen min (+)
-
ANNONSØRINNHOLD4 måneder siden
Hunderfossen bygget Musikkfabrikken med Genelec Smart IP
-
NYTT UTSTYR4 måneder siden
Kan automatisk fokus revolusjonere 4K-studioarbeidet? Panasonic hevder UBX100/UCX100 gir svaret (+)
-
AV-FIRMA3 måneder siden
Avistic samler bransjen på toppen av Oslo – lover AI, bærekraft og toppleverandører (+)
-
AV-FIRMA3 måneder siden
Ny 5G-sender kan endre alt for live-produksjon (+)
-
KONKURS2 måneder siden
Tradisjonsrike Oslo Audio slått konkurs – etterlot seg stor gjeld i proffmarkedet (+)
-
AV-FIRMA3 måneder siden
Loop24 satser på helhet: – Kundene vil ha alt i én pakke (+)
-
AV-FIRMA3 måneder siden
Avistic vokser – satser på kvalitet og samarbeid (+)




