PRO AV-PRISEN
Hvem mener du er den beste leverandøren i landet?
For første gang inviterer vi bransjen til å stemme på sine favorittleverandører – bli med og avgjør hvem som vinner PRO AV-PRISEN!
AVSLUTTET: 27. mai 2024!
Av over 40 firma kan du stemme på opptil ti av dem og også indikere hvilken av disse som er din absolutte favoritt!
PRO AV MAGASINET inviterer norske proffkunder, det være seg AV-forhandlere, ansatte hos kulturhus og scener, utleiefirma og øvrige, til å stemme på sine favorittleverandører på det norske markedet.
Med leverandører mener vi firma som har som hovedvirksomhet import-, salg-, markedsføring- og distribusjon av lyd-, lys- og bildeprodukter til det norske markedet.
I noen tilfeller kan dette også gjelde enkelte produsenter som selger direkte til sine kunder og noen utleiefirma som har agenturer på enkeltstående merker, eksempelvis Norstage med EM Acoustics og Lydproduksjon og Trondheim Lyd med Alcons Audio.
OBS! Leverandører og ansatte hos leverandører kan ikke stemme. Kun kundene. Så mange ansatte som ønskelig, hos de ulike kundene, kan stemme. Men man kan kun stemme én gang pr. person, naturlig nok.
Svarfrist: 1. april 2024, men stem gjerne snarest råd.
Del gjerne avstemningen med bransjevenner, kolleger og konkurrenter.
Nærmere detaljer om prisen og utdeling kommer våren 2024.
-
AV-FIRMA4 måneder siden
Innfører betalingsstans – ansatte får ikke lønn (+)
-
LEVERANDØR4 måneder siden
Kultursupport og Hjertnes kulturhus har gjort noen ingen andre i Norge har gjort før (+)
-
AV-FIRMA4 måneder siden
Har over 30 inkassokrav – lover å gjøre opp for seg (+)
-
LEVERANDØR4 måneder siden
Nå tar Øyvind over: – Evolusjon, ikke revolusjon (+)
-
AV-FIRMA3 måneder siden
Slutt for Trondheim Lyd etter 40 år (+)
-
BEDRIFTSBESØK4 måneder siden
Alexander har krysset over til Rubicon: – Vi ønsker å bli synlig for flere kunder (+)
-
AV-FIRMA3 måneder siden
Starter nytt selskap etter sjokk-konkursen: Slik skal de unngå de økonomiske fellene (+)
-
AV-FIRMA3 måneder siden
AV-kjempen sluker rivalen i millionoppkjøp – hele teamet følger med på lasset (+)






