KONSERTARRANGØR
Yesplan vil hjelpe
Yesplan sier de elsker å inspirere dere som driver kulturhus og konsertsteder og scener rundt omkring i Norge.
«Denne gangen håper vi å gjøre dette ved å lage en undersøkelse som har til hensikt å finne ut hvilke digitale verktøy dere alle bruker og hvor fornøyd dere er med dem. Denne undersøkelsen tar bare fem minutter av din tid, og kan gi veldig verdifull informasjon. Om noen få uker vil vi, basert på dine gode innspill kunne gi deg et overblikk over hvilke digitale hjelpemidler som bransjen anser som de viktigste,» forteller Yesplan.
Høres ikke dette interessant ut? Hvis du fortsatt ikke er overbevist så vil Yesplan gjerne fortelle deg at dedonerer 10 Euro pr. utfylte undersøkelse til en veldighetsorganisasjon!
PS! Yesplan er et skybasert management-system for kulturhus, teatre, kunstsentre, museer, kinoer, festivaler og konserthaller, hvis konsept er: «Jobb raskere, smartere og bedre» med å samle alle ting på et sted.
De har over 300 kunder, og en lang rekke norske aktører er allerede brukere av Yesplan. Se komplett liste her.

LES OGSÅ:
-
LEVERANDØR2 uker sidenLokker med Italia-tur for to heldige demo-deltakere (+)
-
AV UTLEIE4 måneder sidenFra import-mareritt til festivalsuksess: Slik erobret gigantscenen fra Nordmøre festival-Norge (+)
-
AV-FIRMA4 måneder sidenBransjekjempe solgt til storfond (+)
-
NYTT OM NAVN3 måneder sidenBransjelegenden runder år: Avslører hemmeligheten bak Norges mest kjente AV-firmanavn (+)
-
INSTALLASJON4 måneder sidenKaster ut eldgammel teknologi i 40 bygg: – Kan endelig fases ut (+)
-
ANNONSØRINNHOLD4 måneder sidenSennheisers nye hemmelige våpen i studio: Har de endelig knekt koden for lukkede hodetelefoner?
-
LEVERANDØR3 måneder sidenArven skal føres videre, lover Captech Lydrommet-sjefen (+)
-
ANNONSØRINNHOLD4 måneder sidenAI på kanten – i tillegg til skyen






