Se oss i sosialt media

SEMINAR

Benum og Apart inviterer til gratis seminarer i tre norske byer

Avatar photo

Publisert

den

Seminarene skjer i Stavanger, Trondheim og Oslo i begynnelsen av mai.

Det er Benum som inviterer til gratis seminar – inkludert gratis lunsj – i samarbeid med Apart Audio, med fokus på AoIP, nettverk og Dante.
Det skulle vel lokke mang en bransjeperson i de tre byene, skulle vi tro.
Benum ønsker¨vise frem alle mulighetene som Aparts produkter tilbyr, og hvilke utfordringer Apart kan løse i installasjoner.
Daniel Glaister – som har jobbet i lydbransjen i over 25 år og ifølge Benums er «deres mest kompetente tekniker på AoIP (audio over IP) og nettverk» – er også til stede for å svare på spørsmål og fortelle om sine erfaringer.

Apart Audio NV er et belgisk selskap, som igjen er datterselskap av Audioprof Group International NV. De tilbyr blant annet kvalitetshøyttalere, miksere, avspillere og forsterkere.
Nå viser Apart sine nye innovative produkter i en verdensomspennende turné, og i mai kommer de altså til Norge.
De besøker Stavanger den 6. mai, Trondheim 7. mai og Oslo 8. mai.
 

Apart-gründer Tom Gheysens (t.v.) sammen med adm. direktør Kris Vermuyten. Foto: Apart.


 

John Berge er fra Kristiansund og har drevet med musikk siden tenårene. Han har bakgrunn fra medier som Tidens Krav, NTB, Dagsavisen, Dagbladet, Aftenposten, NRK, med flere. Du kan kontakte ham på telefon 975 99 007 eller e-post her.

Annonse

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vi sender ut nyhetsbrev omtrent to ganger i måneden.

oktober 2023
M T O T F L S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Facebook

populær