NYTT OM NAVN
Bransjeveteran forlater Adam Hall Group
Claus Amondsen – account manager for de nordiske landene hos tyske Adam Hall Group – har sagt takk for seg.
Etter å ha jobbet mot norske kunder i hele 23 år, er det en godt kjent danske som nå forlater lyd-, lys- og bildebransjen. Han står i stillingen ut 2020.
«Etter nøye overveielse har jeg tatt den vanskelige beslutningen å forlate Adam Hall,» forteller Claus.
Han beskriver de siste 23 årene som en fantastisk tid som har beriket ham som menneske.
«Denne reisen har gitt meg så mange opplevelser og brakt meg rundt hele kloden. Jeg er takknemlig for å ha hatt muligheten til å værer en del av en fortreffelig gruppe av kunder og kolleger, hvor mange vil forbli i mitt nettverk for alltid.»
Adam Hall Group uttaler at Claus Amundsen lidenskapelig har utviklet markedet for selskapet i Norden.
Allan Bagger, som har jobbet for Adam Hall Group de siste tre årene, fortsetter som kontaktperson for det norske markedet.
-
AV-FIRMA3 måneder siden
Innfører betalingsstans – ansatte får ikke lønn (+)
-
LEVERANDØR3 måneder siden
Kultursupport og Hjertnes kulturhus har gjort noen ingen andre i Norge har gjort før (+)
-
AV-FIRMA3 måneder siden
Har over 30 inkassokrav – lover å gjøre opp for seg (+)
-
LEVERANDØR3 måneder siden
Nå tar Øyvind over: – Evolusjon, ikke revolusjon (+)
-
AV-FIRMA3 måneder siden
Slutt for Trondheim Lyd etter 40 år (+)
-
BEDRIFTSBESØK3 måneder siden
Alexander har krysset over til Rubicon: – Vi ønsker å bli synlig for flere kunder (+)
-
AV-FIRMA2 måneder siden
Starter nytt selskap etter sjokk-konkursen: Slik skal de unngå de økonomiske fellene (+)
-
AV-FIRMA2 måneder siden
AV-kjempen sluker rivalen i millionoppkjøp – hele teamet følger med på lasset (+)





