LEVERANDØR
Stor interesse for fogging fra Fiber Protector
																								
												
												
											Foggemaskinen til Fiber Protector har slått godt an hos norske kulturhus og kinoer.
Etter å ha presentert produktet for kinobransjen under Den norske filmfestivalen 2020 i august, har salgssjef Terje Gabrielsen hos det norske firmaet merket stor etterspørsel.
– Desinfeksjonen skader ikke noen overflater i motsetning til mye av det som det blir brukt i dag, i tillegg så har desinfeksjonen en langtidseffekt på en uke, sier Gabrielsen.

Salgssjef Terje Gabrielsen (t.h.) i Fiber Protector forklarer hvordan «fogging» virker overfor kinosjefene Morten Haagensen (nr. 1 fra venstre) fra Oppdal kino, Erlend Serigstad fra Bryne kino og Øystein Simonsen fra Tysværtunet kulturhus. Foto: John Berge, KINOMAGASINET.no ©
Firmaet opplyser om at desinfeksjonen kan brukes både på alle type overflater som dører, tepper og tekstiler etc. i tillegg til at den fjerner lukt på toaletter.

Vise administrerende direktør Majid Torabbeigi i Fiber Protector viser frem joggeren inne i hovedsalen hos Colosseum kino i Oslo. Foto: Per Mork, KINOMAGASINET.no ©
Den er testet og bestått sertifiseringen EN 14476 – som er bekreftet at den tar blant annet COVID-19.
Terje sier at kundene har vært svært fornøyde så langt.
– De er imponert over kapasitet, effektiviteten og hvor mye tid en sparer på denne løsningen.
PS! Fiber Protector sier det må brukes en støvmaske fordi foggeren knuser vannet og det blir «tåke» som er irriterende for lungene, men ufarlig.

Salgssjef Terje Gabrielsen (midten) i Fiber Protector forklarer hvordan «fogging» virker overfor kinosjefene på Den norske filmfestivalen 2020. Foto: John Berge, KINOMAGASINET.no ©
LES OGSÅ:
 
- 
																	KULTURHUS3 måneder siden
Ble først i verden – Kilden med banebrytende lydsystem (+)
 - 
																	KULTURHUS4 måneder siden
Oppgraderte monitorparken med JBL VTX M20 (+)
 - 
																	SEMINAR3 måneder siden
Leteng legger ut på norgesturné med AV-seminarer for proffmarkedet
 - 
																	ANNONSØRINNHOLD3 måneder siden
5-stjerners lyd – LD Systems på det tyrolske luksushotellet Das Central
 - 
																	AV-FIRMA2 måneder siden
Slår sammen krefter: – Vi fyller et hull i AV-markedet (+)
 - 
																	ARRANGEMENT2 måneder siden
Stageline satser på Starway – og avslutter demodag med egen minikonsert (+)
 - 
																	ANMELDELSE2 måneder siden
En reise til 80-tallet
 - 
																	ANNONSØRINNHOLD2 måneder siden
ON AIR og NEX:T core – STAGETEC med modulær kraftpakke
 


																	
																															
											
											
											
											
											
											
											
											
											

